Aktualności

Zapraszamy na zajęcia do Gminnego Centrum Kultury w Białych Błotach - kontakt.

Najnowsze video z naszych ostatnich pokazów tanecznych:

Duży film w okienku

Duży film w okienku

 

 

Zabij nudę na mazurach

26.07.2014r. w Bartoszycach odbył się turniej Break Dance "Zabij Nudę 5" na którym jednym z sędziów był Łukasz Kosicki "Kikers".

Wyniki:
1vs1 bboy battle:

1 miejsce - Adek (Knockout Gang)
2 miejsce - Sławko (Braterstwo Stylu)
3 miejsce - Świder (Młode Wilki)

4miejsce - Kosa (Braterstwo Stylu)

1vs1 power moves:

1 miejsce - Partyk - Bartoszyce

Stylowa Bitwa 6

Jednym z celów organizowanej przez nas imprezy jest promowanie tańca Break Dance (B-Boying) wśród młodzieży i mieszkańców miasta Bydgoszczy.
Na zawody zjadą się tancerze z różnych miast Polski. Między innymi z Katowic,Koszalina, Gdańska, Grudziądza, Nakła, Słupska i Torunia.

Fotorelacja Stylowej Bitwy 6 na facebooku.

Wyniki:

1vs1

1.David (Gdynia)

2.Słavko (Braterstwo Stylu)

 

Kids Battle

1.Puzzel

2.Predator

3.Dziewczynka

 

B-Girl contest

1.Julia

2.Dziewczynka

3.Marika (Braterstwo Stylu)

 


Lis Witalis w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

Brzechwa 2: Szelmostwa Lisa Witalisa" w reżyserii Łukasza Gajdzisa.

Transmisję online spektaklu BRZECHWA 2. SZELMOSTWA LISA WITALISA w reż. Łukasza Gajdzisa już 6 grudnia dzięki Internetowemu Teatrowi TVP zobaczą uczniowie szkół podstawowych w całej Polsce!

Tym razem w spektaklu wystąpi, nie dwóch a trzech tancerzy ze szkoły tańca Braterstwo Stylu Łukasz Kosicki, Maciej Kosicki oraz Sławek Gaworzewski.

 

Terminy spektakli:

Październik

30.10.2013  Środa        10.00     Duża Scena TPB

30.10.2013  Środa        12.30     Duża Scena TPB

31.10.2013  Czwartek   10.00     Duża Scena TPB

Grudzień

4.12.2013  Środa          10.00     Duża Scena TPB
5.12.2013  Czwartek     12.30     Duża Scena TPB
6.12.2013  Piątek         10.00     Duża Scena TPB
7.12.2013  Sobota        11.00     Duża Scena TPB
7.12.2013  Sobota        17.00     Duża Scena TPB

 

 

Braterstwo Stylu walczą na  IBE w Holandii (Heerlen).

9-12.08.2013r. Braterstwo Stylu w składzie :Łukasz Kosicki(Kikers), Sławek Gaworzewski(Słavko), Jan Grąbczewski(Sky), Paweł Hołda(Volcano) oraz Tomasz Hołda(Tomas) - polecieli reprezentować Polskę na IBE - największym turnieju tańca Break Dance w Europie.

 

 

Dance Tribute vol.2 Bydgoszcz - wyniki

16.06.2013r.

 

Wyniki:

I - Pavlos
II - Kosa (Braterstwo Stylu)
III - Słavko (Braterstwo Stylu)

 

 

FunTime Dance Show Bydgoszcz - wyniki

08.06.2013r.

Wyniki Break Dance 1vs1:

I - Słavko (Braterstwo Stylu)
II - Kosa (Braterstwo Stylu)
III - Macio / Piro (Sztewite)


 

Maciej "Kosa" Kosicki (Braterstwo Stylu) został nagrodzony złotą płytą!

20.04.2013r. Maciej oprócz talentu tanecznego, jak widać posiada również talent muzyczny.  Sprawdź fotorelacji z uroczystości w Gazecie Wyborczej

fot.Łukasz Nowaczyk Gazeta Wyborcza

 

33. WST- Warszawskie Spotkania Teatralne

"Wiśniowy Sad" reż. Pawła Łysaka wystawiony zostanie na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie.
Występują w nim między innymi Łukasz "Kikers" Kosicki (Braterstwo Stylu) oraz nasz uczeń Krzysztof Zgierski.

Repertuar :

20 kwietnia godz. 18.00

21 kwietnia godz. 19.30

 

Stylowa Bitwa Break Dance edycja 5

Video ze Stylowej Bitwy 5 w "Zbliżeniach" TVP w(21 minuta) linku poniżej.

http://www.tvp.pl/bydgoszcz/informacja/zblizenia/wideo/604-g-1830/10663185

 

Zapowiedź Stylowej Bitwy

Duży film w okienku

Duży film w okienku

6 kwietnia 2013r. (sobota) w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej odbędzie się turniej tańca „Stylowa Bitwa break dance edycja 5” organizowany przez szkołę tańca Braterstwo Stylu Dance Studio.
Jednym z celów organizowanej przez nas imprezy, jest promowanie gałęzi kultury Hip Hopowej tańca „Break Dance” wśród młodzieży i mieszkańców miasta Bydgoszczy. Z zamysłem podnoszenia umiejętności tanecznych tancerzy przez udział w bitwach tanecznych i wykazanie umiejętności przed publicznością amatorów jak i profesjonalistów.
Na zawody zjadą się tancerze z różnych miast Polski. Między innymi z Gdańska, Grudziądza, Nakła, Słupska i Torunia.
Kategorie :
• 1vs1 (jest to bitwa taneczna powyżej 13 lat),
• Kids Battle 1 vs1 (bitwa taneczna dzieci do 13 lat),
• B-Gril Battle (bitwa tancerek break dance)

Zapisy oraz więcej informcaji na temat turnieju w zakładce po prawej stronie Stylowa Bitwa 5 edycja


Nowe maty treningowe w naszej szkole tańca

 

Łukasz Kosicki i Krzysztof Zgierski (uczeń Braterstwo Stylu) w najnowszym spektaklu reż. Pawła Łysaka "Wiśniowy Sad" Antoni Czechow

PREMIERA :

2.02.2013r. Sobota 19:00  Duża Scena TPB "Wiśniowy Sad"

3.02 Niedziela 18:00 Duża Scena TPB "Wiśniowy Sad"

5.02 Wtorek 18:00 Duża Scena TPB "Wiśniowy Sad"

6.02 Środa 19:00 Duża Scena TPB "Wiśniowy Sad"

7.02 Czwartek 19:00 Duża Scena TPB "Wiśniowy Sad"

8.02 Piątek 19:00 Duża Scena TPB "Wiśniowy Sad"

 

Taneczne wyzwana 1vs1 Break Dance/Hip-Hop Chodzież - wyniki

26.01.2013r. Łukasz Kosicki (Kikers) jurorem w turnieju tanecznym Taneczne wyzwania 1vs1 Break Dance/Hip-Hop w Chodzieży.

26.01.2013r.

Wyniki:

B-Girl Contest:

I - Marta Wekwert
II - Agata Kołaczek Braterstwo Stylu
III - Ola Gabryelska
IV - Wiktoria Kopacz

1vs1 powyżej 15 lat

I - Paweł Kamiński - Pawlotti
II - Cygan
III - Maciej Kosicki - Kosa - Braterstwo Stylu
IV - Sławek Gaworzewski - Slavko - Braterstwo Stylu


Łukasz Kosicki (Kikers), Maciej Kosicki (Kosa) i Sławek Gaworzewski (Słavko) w teledysku TEGONIEZNOSISZ

Duży film w okienku

 

W którym udział biorą::

w którym udział biorą tacy artyści jak:
KROZ X BEDNAR X ŁYSY CMS X PAFARAZZI X DJ DOX X AZJA PRNT X KUBA EŁ X BISZ B.O.K X SZULA WL X HAKER CMS X CHIO EMB X OSA WL X KRON CMS X SZCZEPAN X MEŁCIN X KRES PODOKO X BRATERSTWO STYLU X 4FREAKS X PROLETARYAT BMX


PRODUKCJA: JARZA PRNT
GRAMOFONY: DJ DOX
MIX / MASTER: OER B.O.K 21 MUSIC STUDIO

 

Łukasz w spektaklu Pawła Wodzińskiego "Ślub" Witolda Gombrowicza

PREMIERA :

17.11 Sobota 19:00  Duża Scena TPB "Ślub"

18.11 Niedziela 18:00 Duża Scena TPB "Ślub"

20.11 Wtorek 18:00 Duża Scena TPB "Ślub"

22.11 Czwartek 19:00 Duża Scena TPB "Ślub"

 

Konfrontacje taneczne - wyniki

27.10.12 Łukasz Kosicki "Kikers" jurorem w turnieju "Konfrontacje taneczne" (Sławno)

1. Voodoo Soup - Jazzman & Wicked
2. Braterstwostylu - Kosa & Slavko

 

 

Dance Tribute - wyniki

14.10.12 - Łukasz Kosicki "Kikers" jurorem w turnieju tańca ulicznego "Dance Tribute"  (Bydgoszcz)

14.10.12 Breakdance powyżej 12 lat, Seven2Smoke (Bydgoszcz):
  • 1. Słavko (Braterstwo Stylu) - 7 pkt.
  • 2. Kosa (Braterstwo Stylu) / 5.0 (Team Prototyps, Szturm) - po 6 pkt.

Battle Brother

31.08.12 - Łukasz Kosicki "Kikers" jurorem w turnieju tanecznym "Battle Brother" Popping, Hip-Hop (Bydgoszcz)

 

Moniuszko odczarowany

24.08.12 - Spektakl "Moniuszkowo" reżyserii Zbigniewa Lesień, został wystawiony na scenie "Teatru Pod Blachą" na 50 Festiwalu Moniuszkowskim w Kudowie Zdrój
  • Występują: Danuta Błażejczyk, Ludmiła Małecka, Karolina Błażejczyk, Zbigniew Lesień, Janusz Szrom, Łukasz Talik, Beata Janowska (Betty), Sylwia Rubczak, Filip Konopa, Łukasz Kosicki (Kikers), Artur Grudziński, Agnieszka Świtoniak, Andrzej Błażejczyk

 

Breakdance European Challenge 3v3

13.07.12 - BreakDance European Challenge 3vs3 Final - BRUK Festival (Olsztyn)
  • 1. Top 9 (Rosja)
  • 2. Flow Mo (Finlandia)
  • 1/4 finał - Braterstwo Stylu (Słavko, Kosa, Volcano)

Foto by Karolina Paziewska (klubowa.pl)

 

12.07.12 - BreakDance European Challenge 3vs3 Eliminacje - BRUK Festival (Olsztyn)
Foto by Karolina Paziewska (klubowa.pl)
  • 1. MBC (Łotwa)
  • 2. Braterstwo Stylu (Słavko, Kosa, Volcano)

 

Sztewite Elade Jam 7 wyniki

1.07.12 - Sztewite Elade Jam 7 - 2vs2 (Grudziądz)
  • 1. Cats Claw
  • 1/4 finał Braterstwo Stylu (Kosa & Słavko)

Breakdance Contest 2vs2 wyniki

30.06.12 - Breakdance Contest 2vs2 (Gdańsk)
  • 1. Young Flava
  • 2. Braterstwo Stylu (Kosa & Słavko)

 

 

UK Qualifer 2on2 BBoy For Just For Laughs Montreal Canada

17.06.12 - UK Qualifer 2on2 BBoy For Just For Laughs Montral Canada, (Manchester, United Kingdom)
  • 1. Floor Riderz (UK/AUS)
  • 2. Espada (FRA)
  • Udział - Brotherhood Of Style (Kosa & Słavko)
  • Udział - Volcano (Brotherhood Of Style) & Faro

Foto by Karol Wójcik Photography

Clean North 10 Anniversary Jam wyniki


16.06.12 - Clean North 10 anniversary jam 1vs1 (Bradford, United Kingdom)
1vs1:
  • 1/2 finał Kosa
Handstand Contest:
  • 1. Volcano

 

Break Dance contest 2vs2 Główczyce

16.06.12 Łukasz Kosicki (Kikers) jurorem w turnieju tanecznym Break Dance contest 2vs2 w Główczycach.

 

Warsztaty taneczne z Maszą Marią Triputsen

9.06.2012r. zorganizowaliśmy warsztaty taneczne z Maszą w Białobłockim Ośrodku Kultury w Białych Błotach.

Finalistka programu telewizyjnego You Can Dance (sezon 6) poprowadziła lekcje z takich stylów jak : Jazz, Modern, Afro dance.

 

 

Stylowa Bitwa 4 wyniki

12.05.12 - Stylowa Bitwa 4 (Bydgoszcz)

 

1vs1:

 

  • 1. Taz
  • 2. Kosa (Braterstwo Stylu)
  • 3. Slavko (Braterstwo Stylu)
  • 4. Majki

 

Kids Battle:

 

  • 1. Pelo
  • 2. R2D2
  • 3. Ramza
  • 4. Klaudisa (BSDS)

 

B-Girl Trick Battle:

 

  • 1. Klaudisa (BSDS)
  • 2. Parisa (BSDS)

 

 

Power moves contest:

 

  • 1. Majki
  • 2. Wilku

 

Braterstwo Stylu showcase

 

Braterstwo Stylu na deskach Teatru Polskiego w Warszawie

Spektakl Wielki Gatsby gościnnie na XXXII Warszawskich Spotkaniach Teatralnych

31.03.2012 Czwartek      19:00  Teatr Polski w Warszawie

1.04.2012 Czwartek      19:00  Teatr Polski w Warszawie

 

 

Wielki Gatsby na XIV Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Reżyserskiej INTERPRETACJE Katowice 2012

Reżyserem spektaklu jest Michał Zadara.

15.03.2012 Czwartek      18:00  Teatr Rozrywki

 

 

XI Ogólnopolski festiwal tańca "O Puchar Kujaw i Pomorza" - wyniki

16.02.12 - (Białe Błota)

Break Dance (powyżej 15 lat):

  • 1. Slavko (Braterstwo Stylu)

 

Relacja ze Street Passion Doping

W ramach Bydgoskiego Kongresu Kultury odbył się event na bydgoskim Placu Wolności, który zorganizowaliśmy wspólnie ze sklepem 4freaks. Poza lokalnymi artystami i skaterami na Street Passion Doping gościliśmy Dj'a Fingera oraz B-Boy's z Torunia, Nakła, Żnina. Ponadto wystąpił zespół Bisz Oer Kay+ Dj Paulo.

Duży film w okienku

B-Boy Thomas headspins

Filmik reprezentanta ekipy Braterstwo Stylu w Irlandii -  B-boy Thomas (Tomek Hołda)

Duży film w okienku

BDG Battle vol.2 - wyniki

14.01.12 - BDG Battle vol. 2 (Bydgoszcz)

Kids Battle (do lat 12):

  • 1. Pelo (Fpytke Kids)
  • 2. Profesor (Fpytke Kids)
  • 3. Klaudia 'Klaudisa' Niekraszewicz (Braterstwo Stylu)

Pro (powyżej 12 lat):

  • 1. Minigun
  • 2. Martinez
  • 3. Adasiowy
  • 4. Slavko (Braterstwo Stylu)
  • 5. Kosa (Braterstwo Stylu)

 

Wesołych Świąt życzy Braterstwo Stylu

Duży film w okienku

 

Walka o Nakło


10.12.11 - Walka o Nakło (Nakło nad Notecią)

1vs1 wyniki:

do lat 12:

  • 3. Klaudia 'Klaudisa' Niekraszewicz (Braterstwo Stylu)

do lat 15:

  • 1. Slavko (Braterstwo Stylu)

powyżej 15 lat:

  • 1. Mojzi
  • 2. Faraon
  • 3. Martin
  • 4. Kosa (Braterstwo Stylu)

 

 

Kosa & Slavko I miejsce na Haribo Jam

Maciej Kosicki "Kosa" & Sławomir Gaworzewski "Slavko" zajęli I miejsce na zawodach Haribo BBoy Jam.

26.11.2011 - Haribo Jam (Damnica)

2vs2 Battle wyniki:

1. Braterstwo Stylu (Kosa & Slavko)

2. Sztewite Flava

3. Haribo


Sukces B-Boy'a Volcano na emigracji

Ambasador naszego zespołu w Wielkiej Brytanii - Paweł Hołda aka B-Boy Volcano (Braterstwo Stylu) razem z B-Boy'em Faro (Słowacja) na turnieju Speak to the Streets (Flava Squad Anniversary 2011) w Leeds zakwalifikowali się do turnieju Breakin Convencion 2vs2.


Łukasz Kosicki jurorem na Walce Styli


12.11.2011 - Walka Styli Dancehall vs Hip-Hop

wyniki:

1. CatClan (Oborniki)


Łukasz Kosicki jurorem kategorii teatralnej na Młodych Talentach

Razem ze znanym aktorem Andrzejem Grabowskim i Robertem Kowalczykiem, Łukasz Kosicki oceniał młodych aktorów na eliminacjach regionalnych festiwalu Młode Talenty w Jabłońce.

 

Eliminacje do Młodych Talentów

Eliminacje odbędą się w dniach 24-27.10.2011 w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Jurorzy kategorii tanecznej:

  • Łukasz "Kikers" Kosicki
  • Maciej "Kosa" Kosicki
  • Paweł "Pablo" Mucha

 

Lis Witalis w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

Na deski Teatru Polskiego wraca spektakl "Brzechwa 2: Szelmostwa Lisa Witalisa" w reżyserii Łukasza Gajdzisa. Tancerzami w tym spektaklu są między innymi bracia Łukasz i Maciej Kosiccy z Braterstwa Stylu.

Terminy spektakli:
19.10.2011 Środa      18:00      Duża Scena TPB
20.10.2011 Czwartek   13:00     Duża Scena TPB
21.10.2011 Piątek     10:00     Duża Scena TPB
23.10.2011 Niedziela      11:00      Duża Scena TPB

23.10.2011 Niedziela      17:00      Duża Scena TPB

 

UK B-Boy Championship World Finals 2011

Kikers & Volcano wystartują w eliminacjach do contestu SevenToSmoke na międzynarodowej imprezie UK B-Boy Championship 2011, która tradycyjnie odbędzie się w Londynie.


 

B-Girl Klaudisa zajęła 3 miejsce na turnieju

Ogólnopolski turniej tańca Hip-Hop, nowoczesnego, breakdance oraz inne formy tańca (Koronowo)

Break Dance wyniki:

1. ?

2. ?

3. Klaudia Niekraszewicz - B-Girl Klaudisa (szkoła tańca Braterstwo Stylu)

 

Braterstwo Stylu na Koszalińskiej Wizji Breaka

8.10.2011 - Koszalińska Wizja Breaka vol. VII

5 vs 5 (Jammin on Beat Poland) wyniki:

1. Presidentz

2. Ja Togm

3. Nontoper Siniorka

4. Braterstwo Stylu (Kikers, Kosa, Słavko)


B-Boy Volcano 1 miejsce na Style of tha Streets w Blackpool (UK)

Ambasador naszego zespołu w Wielkiej Brytanii - Paweł Hołda aka B-Boy Volcano wygrał zawody Style Of Tha Streets.

01.10.2011 - Style Of Tha Streets (Blackpool, UK)

1vs1 Battle wyniki:

1. Volcano (Braterstwo Stylu)

 

Kosa i Kikers w teledysku Moosak & Duże Pe - Na Raz

Duży film w okienku

 

Braterstwo Stylu Eurotrip (Kikers, Kosa, Volcano)

21.06.2011 - Leddesol (Leddesol, Norwegia)


25.06 - Pomorska Zajawka (Koszalin, Polska)

  • Kids Battle wyniki:

1. Słavko (Braterstwo Stylu)

  • Powermoves Contest wyniki:

1. Słavko (Braterstwo Stylu)

  • Crew vs Crew wyniki:

2. Fpytke Kids + Słavko

 

25.06.2011 - Bring Back The Vibe (Manchester, UK)

  • Crew vs Crew - wyniki:

1. Trinity Warriors(UK)

2. Plastic Def Squad (Bułgaria)

3/4 Brotherhood Of Stylez (Braterstwo Stylu) / ?


26.06.2011 - Street Dancing (Blackpool, UK)


28.06.2011 - Turniej 2vs2 (Damnica, Polska)

  • 2vs2 wyniki:

1. Young Flava

2. Kosa & Słavko (Braterstwo Stylu)

3. Kikers (Braterstwo Stylu) & 5.0 (Fpytke Squad)


16.07.2011 - Czysta Pasja vol.2 (Wągrowiec)

  • 3vs3 wyniki:

1. Gigi & Matiz

2. Krzych & Gizmo

3. Braterstwo Stylu (Kikers, Kosa, Słavko)

4. Super Power Drops


Maciej i Łukasz w najnowszym spektaklu Michała Zadary


Duża inscenizacja na dużej scenie z wieloma aktorami, obrotówką, muzyką i jasnymi światłami. Wielki dramat o miłości i o pieniądzach.

Wielki Gatsby F. Scotta Fitzgeralda. Reżyseruje - po raz pierwszy w Bydgoszczy - Michał Zadara.

Na scenie będzie można zobaczyć braci Łukasza i Macieja Kosickich.

 

PREMIERA:

04.06 Sobota     19:00     Duża Scena TPB    Wielki Gatsby

 

Kolejne terminy spektakli:
05.06 Niedziela 19:00     Duża Scena TPB     Wielki Gatsby    
08.06 Środa     19:00     Duża Scena TPB         Wielki Gatsby
09.06 Czwartek     19:00     Duża Scena TPB         Wielki Gatsby
10.06 Piątek     19:00     Duża Scena TPB         Wielki Gatsby
11.06 Sobota     19:00     Duża Scena TPB         Wielki Gatsby

 

Warsztaty z Simbą i Anitką

Warsztaty taneczne odbędą się na sali w KS Centrum przy ul. Nowotoruńska 8 w następujących terminach:

04.06.2011 Sobota
16.00-17.15 Piotr 'Simba' Abramowicz
17.30-18.45 Anitka Sawicka
19.00-20.15 Piotr 'Simba' Abramowicz

05.06.2011 Niedziela
16.00-17.15 Anitka Sawicka
17.30-18.45 Piotr 'Simba' Abramowicz
19.00-20.15 Anitka Sawicka

Kanał youtube Simby (Fair Play Kwadrat)
Kanał youtube Anitki (Fair Play Kwadrat)

 

Cennik, zapisy, informacje na stronie wydarzenia

 

Marcin Mroziński choreografem You Can Dance

Dziś wieczorem jeden z duetów w programie You Can Dance - Po Prostu tańcz, zatańczy choreografię Marcina Mrozińskiego, który pełni rolę choreografa na obozie tanecznym I Can Fly 2! (kliknij, aby dowiedzieć się więcej o I Can Fly).

 

Młode Talenty 2011

Dnia 1 kwietnia na deskach bydgoskiej Opery Nova zaprezentowali się laureaci IV Ogólnopolskiej edycji Festiwalu Młode Talenty.

Oto wyniki:

Kategoria taneczna soliści:

  1. 1. Filip Drogoś
  2. 2. Alona Kaporina
  3. 3. Stanisław Wilk (Braterstwo Stylu Level Up / Sick Crew)

 

 

I miejsce – All Dj’s & Hip-Hop Dancers vol.1

Dnia 26.03.2011r odbyła się pierwsza edycja imprezy ADHD - cyklicznych bitew tanecznych odbywających się w Poznaniu, gdzie raz w miesiącu, można będzie się zmierzyć z najlepszymi tancerzami z całej Polski, w kategoriach takich jak: Dancehall, Hip-Hop, Breakdance, Locking, Popping.

Naszej instruktorce - Malwinie Żygowskiej, jury przyznało zwycięstwo w kategorii dancehall. Gratulujemy!